Ultimele poze

 

Ziua Școlii Gimnaziale Constantin Brâncoveanu Vasilați

Regulament de ordine interioara

Regulament de organizare si functionare

15 februarie- Ziua Națională a Lecturii

Minute de lectură

" A citi înseamnă a învăța. E o forma de experiență, sau mai bine zis, un multiplicator pentru experiențele noastre: căci, dacă ne-am margini la ceea ce putem trai sau vedea în jurul nostru intr-o viață de om, am fi foarte săraci." Nicolae Manolescu

Ziua lecturii

15 februarie- Ziua Națională a Lecturii

Minute de lectură

" A citi înseamnă a învăța. E o forma de experiență, sau mai bine zis, un multiplicator pentru experiențele noastre: căci, dacă ne-am margini la ceea ce putem trai sau vedea în jurul nostru intr-o viață de om, am fi foarte săraci." Nicolae Manolescu

Mesaj rapid


Articole postate recent

Prev Next

Raport de evaluare

  Raport CDI sem I   Raport privind starea si calitatea invata...

Poze activitati 2019

{gallery}Poze-2019-2020/PozeActivitati-2019-2020{/gallery}  

Oferta educationala

Oferta educationala pentru anul scolar 2017-2018

Online acum

Avem 18 vizitatori și niciun membru online