Ultimele poze

 

Ziua Școlii Gimnaziale Constantin Brâncoveanu Vasilați

Regulament de ordine interioara

Regulament de organizare si functionare

15 februarie- Ziua Națională a Lecturii

Minute de lectură

" A citi înseamnă a învăța. E o forma de experiență, sau mai bine zis, un multiplicator pentru experiențele noastre: căci, dacă ne-am margini la ceea ce putem trai sau vedea în jurul nostru intr-o viață de om, am fi foarte săraci." Nicolae Manolescu

1 decembrie

1 Decembrie

Ziua Naționala a României este prilej de mare bucurie pentru toți romanii. Va dorim ca 1 Decembrie să vă aducă în fiecare an realizări de excepție si sa fiți mândri că sunteți români. Momente realizate de elevii și cadrele didactice ale Școlii Gimn.,, C.tin Brâncoveanu”,Vasilați, consilier educativ, prof. înv.primar, Constantinescu Nicoleta-Simona.

Mesaj rapid


Articole postate recent

Prev Next

Poze activitati 2019

{gallery}Poze-2019-2020/PozeActivitati-2019-2020{/gallery}  

Laboratorul de informatică – u…

Laboratorul de informatică – un proiect realizat

Felicitare 2019

Felicitare 2019

Scoala gimnaziala Constantin Brancoveanu din Vasilati va ureaza LA MULTI AN...

Online acum

Avem 22 vizitatori și niciun membru online